OFERTA - Marina

Przejdź do treści

OFERTA

OFERTA

BARKOCIŃSKA

WARSZAWA

POLA KAROLIŃSKIE

WARSZAWA

MIKOŁAJKI

Spółka Marina Nova Sp. z o. o. oferuje do wynajęcia powierzchnie biurowe znajdujące się na piętrze w budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Barkocińskiej 6. Atrakcyjnie położony budynek posiada duży parking i całodobową ochronę. W klatce pierwszej znajduje się winda i portiernia. Klatka druga wyposażona jest w domofon ograniczający wejście osób niepożądanych. Biura są wyposażone w sieć strukturalną.

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie w budynku biurowo-magazynowym zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Chrościckiego 93/105. Teren ogrodzony, z portiernią, ochrona całodobowa, wejście do biurowca z kartą magnetyczną, duży parking. Budynek klimatyzowany. Magazyny dostępne z ramp rozładunkowych, możliwość wjazdu tirów.Blisko wjazdu na A2.
Spółka Marina Nova sp. z o. o. posiada na sprzedaż i wynajem wiele atrakcyjnych nieruchomości w Mikołajkach. Działki zlokalizowane nad Jeziorem Mikołajskim oraz nad Jeziorem Tałty mają długą linię brzegową. Działki położone w centrum Mikołajek posiadają atrakcyjny plan Zagospodarowania Przestrzennego. Ponadto w swojej ofercie mamy nieruchomości zabudowane intersującymi budowlami oraz szereg lokali usługowych położonych w tzw. Nowych Mikołajkach.
Wróć do spisu treści